Potisk krabic a značení kartonových a lepenkových obalů pomocí štítků

Řešení Videojet pro potisk krabic a označování pomocí kódů dle požadavků vám pomůžou udržet bezporuchový provoz a snížit náklady.

Pro distribuční partnery je třeba tisknout na krabice více údajů než jen pouhé datum a časové razítko. Na vnější stranu krabice se přímo tisknou informace o složení výrobku, teplotě skladování, loga a adresy zákazníků nebo se na ni lepí štítky s těmito údaji.

Společnost Videojet nabízí více řešení, která umožňují volbu výšky znaků, rozlišení tisku a kvality čárových kódů:

Technologie Videojet 9550 Print and Apply vám pomůže eliminovat neplánované prostoje a přímo aplikuje až 150 přepravních štítků GS1 za minutu.

Pro potisk krabic Společnost Videojet vyrábí více než 640 speciálních inkoustů pro potřeby různých aplikací – více než jakýkoli jiný výrobce průmyslových zařízení k značení pomocí kódů a značek. Tyto inkousty umožňují tisknout na krabice s vysokým rozlišením alfanumerické texty, loga, obrázky a čárové kódy, které lze snadno skenovat.

Inkoustové tiskárny kódů na krabice s nízkým rozlišením umožňují tisk jednoduchých alfanumerických kódů na porézní i neporézní obaly.

CO2 laserové značicí systémy s inkousty citlivými na laser umožňují ultrarychlý tisk velmi dobře čitelného textu, grafických prvků a čárových kódů na krabice s vysokým rozlišením.

Stroje na označováni krabic

Technologie Videojet 9550

Inkoustove tiskárny pro krabice z vlnité lepenky

Inkoustové tiskárny pro kódování obalů s nízkým rozlišením pro tisk jednoduchých alfanumerických kódů na porézní i neporézní obaly.

Laserovy tisk on kartonové krabice

Laserové značkovací stroje CO2 s laserově receptivními inkousty pro velmi rychlé značení textu, grafiky a tisk čárových kódů na krabice s vysokým rozlišením a čitelností.