Tisk na sklo a skleněné nádoby

Tisk na sklo použitím kontinuální inkoustové tiskárny Videojet nebo laserovou technologii

Skleněné láhve a nádoby zůstávají i nadále oblíbenou možností balení z řady důvodů, včetně rozlišení produktů a identifikace prémiových produktů. Skleněné láhve jsou oblíbené pro různé potravinářské produkty a nápoje, včetně takových, které vyžadují silnou ochrannou bariéru.

Výrobci nápojů pracují v nejnáročnějších výrobních podmínkách, od vysokorychlostních linek až po prostředí s vysokou kondenzací.

Společnost Videojet nabízí širokou škálu kontinuálních inkoustových tiskáren (CIJ) a laserových řešení pro označování a tisk na skleněné láhve.

Navrhovaná řešení

335x200-1710-CIJ

Tisk na sklo pomocí kontinuálních inkoustových tiskáren (CIJ)

Tisk CIJ je jednou z nejuniverzálnějších a nejtrvanlivějších možností pro výrobce a balírny nápojů. Společnost Videojet, která má více než 40 let zkušeností v oblasti kontinuálního inkoustového tisku (CIJ), nabízí tiskárny CIJ navržené tak, aby poskytovaly bezporuchový tisk, a nabízí poradenství, které pomáhá zajistit bezchybný provoz.

335x200-3340-laser

Laserové vyleptávání skla

Zlepšete kontrast a čitelnost svých kódů trvalým gravírováním skleněných povrchů bez fyzického kontaktu nebo potřeby rozpouštědel či dalších materiálů. Společnost Videojet nabízí komplexní portfolio řešení laserového značení, která jsou prakticky bezúdržbová a poskytují ostré, trvalé a přesné kódy na skleněných površích.

Další zdroje

Kontaktujte nás

Prodej zařízení:
+420-228-810-079

Servis a podpora:
+420 228 811 987

×

Kontaktujte nás