Tisk na fólii. Kódy a značky na obalech z fólie.

Řešení průmyslového značení pomocí kódů a značek pro tisk na fólii a měkký obalový materiál

Videojet má pro vás ta správná řešení pro tisk na fólii. Polyetylen s nízkou hustotou (LDPE) a poddajné metalizované fólie jsou široce používány pro balení cukrovinek a slaných pochutin. Měkké obaly se ze všech typů obalů šíří nejrychleji díky inovacím, které umožňují jejich opětovné uzavírání, vyztužení rohů a viditelnost obsahu. Měkké obaly jsou také oblíbené díky lepšímu vzhledu v regálu, balení pro kontrolu porcí a nižším nákladům na přepravu. Odvětví, se kterými spolupracujeme, se neomezují pouze na potravinářský průmysl – nabízíme řešení pro všechna odvětví bez ohledu na výrobní podmínky a komplexnost výrobní linky.

Termotransferové tiskárny (TTO) od společnosti Videojet umožňují tisk variabilních dat s vysokým rozlišením na různé druhy fólií pomocí pásek různých barev pro vyšší kontrast.

Vysoce výkonné termotransferové tiskové systémy nabízejí vyšší výrobní kapacitu, což poskytuje více možností pro rychlejší aplikace značení, spolu s pokročilým zpracováním dat pro tisk informací, jako jsou variabilní čárové kódy. Nabídka vysoce výkonných produktů TTO společnosti Videojet, nabízených ve třech formátech šířky tisku, zahrnuje mimořádně rychlé aplikace horizontálního balení a uzavírání a širokoformátového označování pomocí kódů vyžadující značné množství obsahu.

Kontinuální inkoustové tiskárny (CIJ) mohou před vytvořením a zabalením fólie nebo po něm aplikovat kódy a nabízejí možnosti integrace.

Prostředí s vysokou výrobní kapacitou vyžadují průmyslové inkoustové tiskárny a inkousty, které dokážou držet krok se zvýšenou rychlostí linky, požadavky na krátkou dobu schnutí a prakticky nepřetržitou výrobou. Společnost Videojet nabízí řadu průmyslových inkoustových tiskových strojů, které jsou schopné produkovat spolehlivé kódy kvality, text, data spotřeby, loga a čárové kódy včetně 2D kódů DataMatrix, a to i při vysokých rychlostech a v prostředích s nepřetržitou výrobou.

Navrhovaná řešení

Další zdroje

Kontaktujte nás

Prodej zařízení:
+420-228-810-079

Servis a podpora:
+420 228 811 987

×

Kontaktujte nás