Tisk na karton a kartonové obaly

Tisk na karton.

Kartonové obaly nabízejí všestranné možnosti v řadě průmyslových odvětví. Využívají se na suché trvanlivé potraviny, sušenky, těstoviny a cereálie, ale také jako sekundární balení farmaceutických a kosmetických produktů. Tisk na karton se často používá také jako primární tisk pro průmyslové díly.

Společnost Videojet nabízí širokou škálu možností značení v závislosti na požadavcích aplikace. V nabídce máme řešení od vysokorychlostního kontinuálního inkoustového tisku (CIJ) pro rychlé výrobní linky přes laserový tisk pro trvalé značení s vysokým rozlišením až po termotisk (TIJ), který nabízí různé možnosti značení pomocí kódů včetně výběru písma, velikosti znaků a čárových kódů.

Průmyslové řešení značení pomocí kódů a značek na kartonové obaly.

Tisk na karton nespočívá pouze v tisku na krabicové materiály pro balení a doručování zboží, ale tento všestranný materiál má i další rovinu, která zahrnuje umělecký a řemeslný tisk, tisk na karton pro displeje a tisk na těžké vlnité deskové materiály pro nápisy a propagaci a další použití. Karton lze rozdělit do různých tlouštěk a odpovídajících použití. Od kraftové lepenky přes drážkovanou lepenku různých gramáží až po špičkové voštinové a “sokolí desky” pro účely nápisů a displejů – existuje mnoho různých aplikací tisku na lepenku, které představujeme v následujících příkladech.

Pro přepravní aplikace.

V samotném balení se používá v různých formách, jako jsou lepenkové krabice v primárních obalech používaných v prodejnách a vlnité krabice v sekundárních obalech pro zasílání výrobků kurýrní službou.

Etikety se ve velké míře používají na papíře a lepence, aby poskytovaly důležité logistické informace jasným a efektivním způsobem. Díky nedávným inovacím je laserové značení papíru a lepenky reálnou možností. Tisk bez použití inkoustu představuje skvělou metodu pro označování důležitých informací a zároveň snižuje dopad na životní prostředí.

Kontaktujte nás

Prodej zařízení:
+420-228-810-079

Servis a podpora:
+420 228 811 987

×

Kontaktujte nás