Tisk na kovové a hliníkové plechovky

Řešení pro potisk plechovek pomocí kódů a dat na plechovky od společnosti Videojet určená ke zlepšení efektivity výroby

Řada řešení Videojet je určena pro potisk plechovek, včetně potravinových a nápojových plechovek, lahví a dalších obalů.

Linky na plnění hliníkových plechovek patří mezi nejrychlejší balicí linky na světě a vyžadují specializované vybavení. Kovové plechovky jsou široce používány u trvanlivých potravin, a když produkty vyžadují sterilizaci, specializované inkousty se změnou barvy slouží jako vizuální indikátor kontroly kvality, že produkty úspěšně prošly procesem.

Společnost Videojet nabízí řešení tisku, která odpovídají požadavkům těchto aplikací, včetně mimořádně rychlých tiskáren Ultra High Speed. Ve spojení s komplexní řadou vysokorychlostních a termochromatických inkoustů přináší společnost Videojet svým zákazníkům více než 40 let zkušeností s označováním kovových konzerv. Vysoce výkonné vláknové lasery navíc nabízejí jedinečné možnosti označování pro specifické aplikace konzervování.

Navrhovaná řešení

Doporučené technologie pro potisk plechovek

335x200-1650UHS-CIJ

Vysokorychlostní inkoustové tiskárny pro kontinuální inkoustový tisk

  • Navrženo tak, aby splňovalo požadavky na vysokorychlostní kódování, včetně tisku na konkávní dno hliníkových plechovek a na jiné kovové nádoby.
  • Videojet nabízí nejširší portfolio CIJ kapalin v oboru s více než 300 inkousty, včetně bezzápachových a non-MEK inkoustů.
335x200-7510-clarity-laser

Stroje značicí vláknovým laserem

  • Vysoce kontrastní značky při ultrarychlých rychlostech na kovové a jiné průmyslové výrobky.
  • Prakticky žádná údržba a předpokládaná životnost zdroje až 100 000 hodin (MTBF).
  • Rychlost linky až 900 m/min splňuje požadavky vysokorychlostních operací

Další zdroje

Kontaktujte nás

Prodej zařízení:
+420-228-810-079

Servis a podpora:
+420 228 811 987

×

Kontaktujte nás