Tisk na plast – výrobky a obaly

Řešení pro tisk na plast a pevné nádoby pomocí kódů a značek

Polyetylen (PE) a polyetylen s vysokou hustotou (HDPE) patří mezi nejběžnější plasty používané pro pevné obaly. S relativně nízkou povrchovou energií může být tisk na plast a plastové nádoby náročný, ale snadno dosažitelný pomocí řešení od společnosti Videojet.

Vzorková laboratoř společnosti Videojet vám může poskytnout různé kódy na vaše plastové obaly pomocí různých technologií. Její pracovníci navrhnou optimální technologii a pomohou vám učinit informované rozhodnutí, než investujete do řešení pro označování pomocí kódů. Kontaktujte nás: (833) 270-0843

Společnost Videojet nabízí řešení pro označování pomocí kódů pro produkty, které pomáhají v boji proti onemocnění COVID-19 a dalším zdravotním problémům. Pomocí tiskáren a laserů od společnosti Videojet můžete tisknout přímo na plastové láhve a jiné plastové nádoby s dezinfekčními a čisticími prostředky.

Existují dvě základní technologie označování pomocí kódů pro tisk na plastové obaly: kontinuální inkoustový tisk a laserové označování.

Kontinuální inkoustový tisk (CIJ) na plastové nádoby

CIJ je inkoustová technologie označování pomocí kódů, která je ideální pro zakřivené povrchy a vysokorychlostní linky. Vynikající odolnosti kódu lze dosáhnout přizpůsobováním složení inkoustu typu plastu a prostředí, v němž se produkt používá. Společnost Videojet nabízí inkousty v široké škále barev. K jejich výrobě využívá 640 různých směsí pro různé aplikace. Hodí se skvěle k tisku na plastové láhve, plastové trubky a tuby, plastová víčka, plastové krabičky na vejce a plastové pytlíky. CIJ je ideálním řešením pro značení čísel šarží, dat trvanlivosti a dat spotřeby na plastových nádobách, láhvích a dózách pomocí kódů a značek.

Laserové označování plastů

Lasery mohou umístit trvalý kód s vysokým rozlišením přímo na plastové láhve nebo na štítky, a to tím, že způsobí změnu materiálu. Různé plastové materiály mají různé reakce na vláknový laser; obvykle je dosaženo změny barvy nebo efektu gravírování. Laserové označování pomocí kódů má však omezenou barevnou paletu, která na většině plastů poskytuje omezený kontrast. Vláknové laserové systémy jsou ideálním řešením pro značení plastových trubek, plastových vaniček, plastových lahvových uzávěrů a plastových automobilových dílů vyrobených z mnoha odolných materiálů, jako je polyetylen s vysokou hustotou (HDPE), nylon, polyvinylchlorid (PVC).

Společnost Videojet nabízí řešení pro označování pomocí kódů pro produkty, které pomáhají v boji proti onemocnění COVID-19 a dalším zdravotním problémům. Pomocí tiskáren a laserů společnosti Videojet můžete tisknout čárové kódy, data trvanlivosti, data spotřeby, kódy sledovatelnosti a informace o produktu přímo na plastové láhve a nádoby s dezinfekčními prostředky a dezinfekčními ubrousky.

Navrhovaná řešení

Další zdroje

Kontaktujte nás

Prodej zařízení:
+420-228-810-079

Servis a podpora:
+420 228 811 987

×

Kontaktujte nás