Kódování a značení plastů – tisk na PET láhve

Průmyslová řešení pro značení plastů – Tisk na plastové PET láhve

Videojet nabízí řešení pro značení plastů pomocí kódů. Jednou z našich specializací je polyetylentereftalát. PET se již dlouho používá jako nádoba na tekutiny na trhu se sycenými nealkoholickými nápoji, balenou vodou, energetickými a ovocnými nápoji kvůli jeho neodmyslitelným vlastnostem, jako jsou pevnost, pružnost a transparentnost. PET láhve navíc získávají popularitu nad materiály, jako je HDPE, pro balení spotřebních produktů, jako je šampon.

Aplikační odborné znalosti společnosti Videojet v oblasti tisku na PET láhve jsou již mnohaleté a zahrnují také hluboké znalosti trendů, jako je například odlehčování. PET láhve jsou nejčastěji označovány pomocí řešení využívajících kontinuální inkoustové tiskárny (CIJ) a laserový tisk. Inkousty společnosti Videojet mají jedinečná složení, která umožňují tisk kvalitních inkoustových kódů na obaly z PET, a laserové systémy k trvalému značení s vysokým rozlišením.

Společnost Videojet nabízí řešení pro označování pomocí kódů pro produkty, které pomáhají v boji proti onemocnění COVID-19 a dalším zdravotním problémům. Pomocí tiskáren a laserů Videojet můžete tisknout čárové kódy, data spotřeby, kódy sledovatelnosti a informace o produktech přímo na lahvičky s dezinfekčními prostředky a jiné PET láhve

Navrhovaná řešení

Dokumenty

Kontaktujte nás

Prodej zařízení:
+420-228-810-079

Servis a podpora:
+420 228 811 987

×

Kontaktujte nás

Laserové značení značení plastů – potisk na PET lahve
Při laserovém značení plastů, zejména PET lahví, může CO2 laser zajistit jedinečnou interakci s plastovým povrchem. Tato interakce vytváří na láhvi nebo nádobě matný efekt, který umožňuje vytvořit viditelné a trvalé kódy. Výběr správného laseru vyžaduje přizpůsobení vlnové délky laseru tloušťce PET. Aby bylo možné tuto shodu provést, pomáhají laseroví odborníci společnosti Videojet vyhodnotit substráty, poskytnout označené vzorky a poskytnout doporučení pro splnění požadavků na kódy a rychlost.

Kontinuální inkoustový tisk na plasty– potisk PET lahví
Kontinuální inkoustové tiskárny Videojet (CIJ) poskytují přesný bezkontaktní tisk, a to i na nepravidelné tvary PET lahví a kontejnerů. Výběr inkoustů Videojet zahrnuje rychleschnoucí, snímatelné, vysoce kontrastní, bezpečné pro potraviny a pronikající kondenzací – všechny jsou určeny pro řadu tiskáren Videojet CIJ, takže lze snadno dosáhnout splnění požadavků na kód, rychlost a výrobu. Vestavěná řešení Videojet Code Assurance jsou navržena tak, aby zjednodušila procesy a pomohla získat správný kód na správném místě, na správném produktu, vždy a všude.