Tisk na PET láhve

Průmyslová řešení pro tisk na láhve – Tisk na plastové PET láhve

Polyetylentereftalát (PET) se již dlouho používá jako nádoba na tekutiny na trhu se sycenými nealkoholickými nápoji, balenou vodou, energetickými a ovocnými nápoji kvůli jeho neodmyslitelným vlastnostem, jako jsou pevnost, pružnost a transparentnost. PET láhve navíc získávají popularitu nad materiály, jako je HDPE, pro balení spotřebních produktů, jako je šampon.

Aplikační odborné znalosti společnosti Videojet v oblasti tisku na PET láhve jsou již mnohaleté a zahrnují také hluboké znalosti trendů, jako je například odlehčování. PET láhve jsou nejčastěji označovány pomocí řešení využívajících kontinuální inkoustové tiskárny (CIJ) a laserový tisk. Inkousty společnosti Videojet mají jedinečná složení, která umožňují tisk kvalitních inkoustových kódů na obaly z PET, a laserové systémy k trvalému značení s vysokým rozlišením.

Společnost Videojet nabízí řešení pro označování pomocí kódů pro produkty, které pomáhají v boji proti onemocnění COVID-19 a dalším zdravotním problémům. Pomocí tiskáren a laserů Videojet můžete tisknout čárové kódy, data spotřeby, kódy sledovatelnosti a informace o produktech přímo na lahvičky s dezinfekčními prostředky a jiné PET láhve

Navrhovaná řešení

Dokumenty

Kontaktujte nás

Prodej zařízení:
+420-604-226-560

Servis a podpora:
+420 283 910 228

×

Kontaktujte nás