Servisní smlouvy

Nabídka služeb pro údržbu a podporu – najděte si to pravé pokrytí

Servisní smlouvy společnosti Videojet jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Ať už se spoléháte na společnost Videojet nebo máte interní tým údržby, který udržuje vaše zařízení pro značení pomocí kódů a značek, máme nabídku servisních služeb připravenou přímo pro vás.

Kompletní: Dosáhněte maximální doby provozu a zvyšte svou produktivitu tím, že budete zajišťovat servis svého zařízení pro označování pomocí kódů prostřednictvím společnosti Videojet. K dispozici máte kompletní pokrytí všech pracovních úkonů a výměnu spotřebních a jiných dílů, úplný program preventivní údržby a k tomu zaškolení obsluhy a technickou podporu přímo na pracovišti

Ochranná: Pro osoby provádějící údržbu vlastními silami nabízíme rozšířenou záruku, která se vztahuje na díly, práci na místě a cestování v případě událostí oprav. Hlavní opotřebitelné díly jsou zahrnuty jako další výhoda.

Spuštění: Servisní program navržený pro nové zákazníky snižuje křivku učení vašeho operátora a poskytuje preventivní údržbu doporučenou výrobcem během prvního roku vlastnictví nového zařízení.

  • Možnosti servisního balíčku
  • Preventivní údržba
  • Případové studie

Kontaktujte nás

Prodej zařízení:
+420-228-810-079

Servis a podpora:
+420 228 811 987

×

Kontaktujte nás